DİJİTAL İZLER

VİDEO İÇERİK AJANSI

Dijital İzler, Profesyonel video animasyon & prodüksiyon çözümleri sunar.
video ajansı istanbul
Videoyu oynat
video prodüksiyon şirketi

Yeni Nesil Video İçerik Ajansı​

Video ve animasyonlar, artık hayatımızın bir parçası, Günümüzde son kullanıcıya yönelik kullanım videoları, eğitim ve tanıtım animasyonları büyük ilgi görmektedir, Bu ilginin en büyük sebebi animasyonlar ile zenginleştirilen içeriklerin çok kısa sürede hedef kitleye istenilen mesajı verebilmesi ve akılda kalıcı olmasıdır.

Bu durum ve Teknolojinin baş döndüren bir hızla gelişmesi, bilginin daha hızlı ve dijital olarak aktarılması ihtiyacını ortaya çıkardı. Dijital izler bu ihtiyaca cevap vermek ve dijital çözümler sunmak için kurulan bir Video İçerik Ajansıdır.

Ürün Tanıtım Filmi

Eğitim Videoları

Reklam Filmi Çekimi

Belgesel Çekimi

İnstagram Videoları

Fabrika Çekimi

Sosyal Medya Videoları

Drone Çekimi

"Video Projelerinze
Hemen Teklif Alın!"

Video Animasyon & Prodüksiyon Referanslarımız

Yaptığımız Videolardan Sadece Bazıları.

Göz Alıcı Video Animasyonlar​

Uzman bir kadroya sahip olan dijital izler, video animasyon içeriklerini tam olarak ihtiyacı anlayarak son trend teknolojileri kullanarak meydana getirir. 360 Dijital Bilişim ve Tanıtım Ajansı bünyesinde kurulan dijital içerik ihtiyacınızı analiz ettikten sonra alternatif çözümler sunar.

Bütçe ayrımı yapmadan çözümler sunan dijital izler, Kurumsal tanıtım filmleri, Video Sunum, 2D ve 3D Animasyon, 360 derece video, White board Video, Eğitim Videoları, Sosyal Medya Videoları, Mimari 3D Animasyon ve Ürün videoları gibi geniş bir içerik yelpazesine sahiptir.

Video Edit
prodüksiyon şirketi

Profesyonel Prodüksiyon Servisleri​

Teklifin kabul edilmesinden sonra ilk aşama senaryo hazırlanmasıdır. Senaryo da hazırlanacak video içerikte, hedeflenecek kitle için en uygun seçenek ve mesajlar değerlendirilir.Dijital içeriklerin tüm hazırlık aşamalarında müşteri onayı ve mutabakat arar, mutabık kalınan işler hızlıca ve sonuçları paylaşılarak devam eder, Video prodüksiyon ve seslendirme aşmaları sonrasın da teslimat gerçekleşir.