Video Animasyon Ajansı

Dijitalizler; 360 Dijital Pazarlama Ajansı bünyesinde kurulmuş olan bir animasyon video ajansıdır. Dijital dünyanın vazgeçilmezleri arasında yerini alan “video” kullanım alanı ve çeşitliği ile projelerinize çok daha etkili bir sunum olanağı sağlamaktadır.
video ajansı istanbul
Videoyu oynat
video ajansı

Dijital İzler
Video Animasyon Ajansı

Video Animasyon hizmeti sunan Dijital İzler sizin için en ideal Animasyon videoları oluşturmaya özen göstermektedir. Video Animasyonlar 2D ve 3D olarak 2’ye ayrılmaktadır. Anlatılmak istenen hikâye veya duruma göre en uygun format animasyon seçilmektedir. Doğru kurgulanmış Animasyon Videolar daha çok izlenir ve izleyiciler arasında daha çok paylaşılır böylelikle viral olma olasılığı daha yüksektir. Video Animasyonların temel amacı bir projeyi veya bir fikri daha anlaşılabilir hale getirmektir. Animasyon Videolar Sayesinde henüz hayata geçmemiş veya Anlatılması zor şeyleri daha anlaşılır ve çekici bir şekilde sunmaktır.

Animasyon hizmetlerimizde daima Kurgu, Ses ve Görüntü kalitesine özen göstermekteyiz. Kolay anlaşılır ve güzel olmaları için son teknoloji yazılımlar kullanıyoruz. Hareketli Videolar 2D ve 3D olarak 2’ye ayrılır. Anlatılacak hikaye veya duruma göre en uygun format animasyon seçilir. Doğru düzenlenmiş Animasyonlu Videolar daha fazla izlenir ve izleyiciler arasında daha fazla paylaşılır, bu nedenle yayınlanma olasılıkları daha yüksektir.

Video Animasyon
Servislerimiz

Dijital İzler, Profesyonel video animasyon & prodüksiyon çözümleri sunmaktadır.

2D Animasyon Video

2D Tanıtım
Videoları

Animasyon
Filmleri

3D Video Animasyon

Animasyonlu Sunum Videoları

Youtube Animasyon Videoları

3D Ürün Görselleştirme

Sosyal Medya Videoları

Stop Motion Videoları

Hizmet Tanıtım Videoları

3D Mimari
Videolar

Mobil Uygulama Tanıtım Videoları

Video Animasyon & Prodüksiyon
Referanslarımız

Yaptığımız Videolardan Sadece Bazıları.

2D Video Animasyon Nedir?

Hikayenizi anlatmanın birçok yolundan biri olarak yüksek kaliteli 2D animasyon sunuyoruz. Animasyonlarımız, hedef kitlenizin ilgisini çekmek ve mesajınızı akılda kalıcı bir şekilde iletmek için mükemmeldir. Karakter tasarımı, storyboard oluşturma, senaryolar için güzel düzenler, video oyunları ve daha fazlası için 2D dijital animasyonda en iyisiyiz! 2D Animatörlerimiz, projeniz için ihtiyaçlarınıza uygun ve birçok farklı tarzda en iyi animasyonu oluşturmak için sizinle birlikte çalışacak. Karakterlerin 2D dijital animasyonu, storyboard oluşturma, senaryolar için etkileyici sunumlar, video oyunları ve daha fazlası konusunda uzmanız!

3D Video Animasyon Nedir?

3D video animasyonu, Üç boyutlu uzayda animasyonlu sahneler oluşturma işlemidir. Yüksek kaliteli 3D animasyonlarımız marka bilinci oluşturma, ürün promosyonları ve daha fazlası için mükemmeldir. Animatör ekibimiz, ihtiyaçlarınız için mükemmel videoyu oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır. Başlamak için bugün bize ulaşın!

Hedef kitlemiz şunları içerir: Şirketlerini ve ürünlerini tanıtmak isteyen pazarlamacılar. Web siteleri, sosyal medya kampanyaları veya reklamlar için videolar oluşturmak isteyen Marka yöneticleri.

istanbul video ajansı
Hemen Teklif Alın!
Video Animasyon Projelerinze Aynı Gün İçerisinde Teklif Alın.

2D/3D Video Animasyon İle İlgli
Blog Yazılarımız

Yaptığımız Videolardan Sadece Bazıları.