TANITIM FİLMİ

ÇEKİMİ

Dijitalizler; 360 Dijital Pazarlama Ajansı bünyesinde kurulmuş olan bir animasyon video ajansıdır. Dijital dünyanın vazgeçilmezleri arasında yerini alan “video” kullanım alanı ve çeşitliği ile projelerinize çok daha etkili bir sunum olanağı sağlamaktadır.


ReferanslarTeklif Alın

https://www.youtube.com/watch?v=nWwDYyAV00M

m_logo-01.png
m_logo-32.png
m_logo-31.png
m_logo-33.png
m_logo-30.png
m_logo-16.png
m_logo-17.png
m_logo-50.png
video ajansı

Kurumsal

Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım Filmi Çekimi ve Hazırlanması alanında 2009 yılından itibaren hizmet veren Dijital İzler Video Ajansı olarak, profesyonel ekibimiz ile başarılı bir şekilde amacına uygun kurumsal filmleri hazırlamaktayız. Hizmet verdiğimiz firmaları referanslarımız bölümünden inceleyebilirsiniz.

Şirket tanıtım videosu, işletmenizi veya hizmetlerinizi mükemmel bir şekilde yansıtmanıza olanak sağlar ve marka bilinirliğinizi pozitif yönde arttırmanızı büyük bir ölçüde katkı sağlar. Sizlere bu faaliyetimizi anlatabilmemiz için demo reel videomuzu izlemenizi ve performansının kalitesini değerlendirmenizi öneriyoruz

Kurumsal tanıtım filmi yüksek kalitede ve ilgi çekici olmalıdır. Senaryo kısa ve anlaşılır olmalıdır. Video kısa olmalı ama güçlü bir mesaj içermelidir. Ayrıca iyi müzik, seslendirme, grafik, görsel vb. ile çekici bir tasarıma sahip olmalıdır.

Kurumsal Tanıtım Filmi Nasıl Çekilir?

Etkili bir kurumsal tanıtım filmi çekmenin anahtarı hazırlıktır. Videonuzu çekmeye başlamadan önce mesajınızın ne olmasını istediğinizi planlamanız gerekir. Ayrıca post prodüksiyonda ne tür çekimler istediğinizi ve çekimleri nasıl kurgulayacağınızı da bilmeniz gerekmektedir.

Tanıtım Filmi Çekimi
Servislerimiz

Dijital İzler, Profesyonel video animasyon & prodüksiyon çözümleri sunmaktadır.

Firma
Tanıtım Filmi

Klinik Tanıtım Videosu

Restaurant Tanıtım Filmi

Ürün Tanıtım Videosu

Mimari Tanıtım Filmi

Youtube Video Çekimi

E-Ticaret Video Çekimi

Drone
Çekimi

Reklam Filmi Çekimi

Sosyal Medya Video Çekimi

Fabrika Tanıtım Videoları

Hizmet
Videoları

Video Animasyon & Prodüksiyon
Referanslarımız

Yaptığımız Videolardan Sadece Bazıları.

Play


Play


Play


Play


Play

Previous
Next
Kurumsal Tanıtım Filmi Nedir?

Kurumsal tanıtım filmi, bir şirketin ürün veya hizmetlerinin tanıtımını yapan kısa bir videodur. Genellikle pazarlama ve reklam kampanyalarında kullanılır, ancak ürün lansmanı gibi diğer bağlamlarda da kullanılabilir. etkinlikler ve şirket sunumları. Kurumsal tanıtım filmi, bir şirketin ürün veya hizmetlerini tanıtan kısa bir videodur. Genellikle pazarlama, reklam ve ürün lansman etkinlikleri veya şirket sunumları gibi diğer amaçlar için kullanılır.

Kurumsal Tanıtım Filmi Nasıl Olmalı?

Kurumsal bir tanıtım filmi, kaliteli ses ve görsellere sahip, iyi hazırlanmış ve profesyonel olmalıdır. Şirketin mesajını etkili bir şekilde izlemek ve iletmek de eğlenceli olmalıdır. Kurumsal tanıtım filmi, ürün veya hizmetleri, marka değerlerini sergileyen ve bunların nasıl kullanılacağına dair tavsiyeler veren kısa bir videodur. Dahili pazarlama aracı, resmi halkla ilişkiler aracı veya viral pazarlama stratejisi olarak kullanılabilir. 

Filmin amacı, izleyicileri uzun metinlerle boğmadan bilgi vermek ve onlara güven ve güven aşılamak. Kurumsal tanıtım filmi kaliteli ses ve görsellerle iyi hazırlanmış ve profesyonel olmalıdır. Kurumsal tanıtım filmi, ürün veya hizmetleri, marka değerlerini sergileyen ve bunların nasıl kullanılacağına dair tavsiyeler veren kısa bir videodur. Dahili bir pazarlama aracı, resmi PR aracı veya küresel bir lansman, bir organizasyonun görsel veya işitsel bir temsilidir.

 

istanbul video ajansı

Hemen Teklif Alın!

Video Prodüksiyon Projelerinze Aynı Gün İçerisinde Teklif Alın

Video Prodüksiyon İle İlgli
Blog Yazılarımız

Yaptığımız Videolardan Sadece Bazıları.