DİJİTAL İZLER

REKLAM FİLMİ ÇEKİMİ

Dijital İzler, Profesyonel video animasyon & prodüksiyon çözümleri sunar.
video ajansı istanbul
Videoyu oynat
Reklam Filmi Çekimi

Reklam Filmi Nasıl Çekilir?

Reklam filmi önemli bir süreçten oluşur. Reklam filmi talebinde bulunan Firmalar ürün ve hizmetlerini tanıtmak istediği zaman hizmetleriyle alakalı önemli bilgileri Dijital İzler ekibiyle paylaşarak sürecin başlamasını sağlar. Reklam filmi için aldığımız Brief’ler doğrultusunda senaryo oluşturuyoruz. Onaylanan Senaryodan sonra prodüksiyon sürecimizi başlatıyoruz.

Reklam filmi firmanız, şirketiniz ya da markanızın değeri açısından son derece önemli bir süreçtir. Sizlerle gerçekleştirdiğimiz Meeting sonrası, reklam metni hazırlıyor ve çarpıcı sloganlar ve ön plana çıkarılması gereken hizmet ve ürünlerinize videolarda dikkat çekici efektler ve müziklerle yer veriyoruz. Hedef kitlenizin kolay anlayabileceği şekilde çalışmalar yaparak markanız adına bu filmlerde net mesajlar veriyoruz. Markanıza ait hizmet ve ürünlerinizi ya da markanızın adının insanların aklında kalacak şekilde çağrışımlar uyandırmasını sağlıyoruz.

Senaryo, reklam metni gibi çalışmalar bittiğinde, reklam filmini çekeceğimiz reklam alanlarını belirliyor, kullanılacak ekipman ve çalışacak profesyonellerimizin sayısını belirliyoruz. Bütün bu çalışmalarımızı bütçenize uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. Reklam filmi çekimini tamamladıktan sonra kurgu, montaj, seslendirme ve teknik detaylar sürecini tamamladıktan sonra reklam filminin uygun olduğu platformlarda yayınlanmasını sağlıyoruz.

Ürün Tanıtım Filmi

Eğitim Videoları

Reklam Filmi Çekimi

Belgesel Çekimi

İnstagram Videoları

Fabrika Çekimi

Sosyal Medya Videoları

Drone Çekimi

"Video Projelerinze
Hemen Teklif Alın!"

Video Animasyon & Prodüksiyon Referanslarımız

Yaptığımız Videolardan Sadece Bazıları.

Reklam Filmi Çekimi İçin Neden Dijital İzler?

En başından sonuna kadar sizlere profesyonel bir hizmet veren firmamız, sürecin kaliteli bir şekilde ilerlemesini sağlıyor. Mağduriyet durumlarıyla karşılaşmanızı engelleyip, istekleriniz ve bütçeniz doğrultusunda belirlediğimiz çalışmalarla sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz. Profesyonel anlamda hizmetlerimizde sizleri takip eden herkese reklam filmlerinde vermek istediğiniz mesajı kolay anlaşılır şekilde çalışmalarımızla iletiyoruz.
video prodüksiyon şirketi
Reklam Filmi Süreci Nasıl İlerliyor?
Planlama sürecimiz sizlerle bir araya gelerek isteklerinizi dinlemek ve istekleriniz not alındıktan sonra, reklam filmine uygun senaryo ve reklam metni yazılmasıyla başlar. Kullanılacak ekipman ve çalışacak personel sayısı, çekimlerin gerçekleşeceği mekân belirlenir ve çalışmalara start verilir.
Bu süreçte çekim faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz ve sürecin hızlanması ve reklam filminizin istediğiniz kitleye mesajlarınızı rahatlıkla vermesi için montaj ve düzenlemeler sürecine geçiyoruz.
Montaj sürecinde videodaki düzenlemeler yapılır. Kurgu, ses, görsel efekt, montajlar ve videoda kullanılacak yazı ve diğer unsurlar videoya yerleştirilir ve uygun ortamlarda paylaşılmak üzere yayına alınır.

Dijital dinamiklerin oldukça önemsendiği bu çağda görsel sanatı dijital araçlarla harmanlayıp Dijital İzler olarak kreatif, benzersiz ve kurumsal diliniz, tavrınız ve karakteristik özelliklerinize uygun reklam filmi çekimi çalışmalarını profesyonel bir ekiple uygun ortam oluşturarak tamamlıyoruz.