REKLAM FİLMİ ÇEKİMİ

Dijitalizler; 360 Dijital Pazarlama Ajansı bünyesinde kurulmuş olan bir animasyon video ajansıdır. Dijital dünyanın vazgeçilmezleri arasında yerini alan “video” kullanım alanı ve çeşitliği ile projelerinize çok daha etkili bir sunum olanağı sağlamaktadır.


ReferanslarTeklif Alın

https://www.youtube.com/watch?v=nWwDYyAV00M

m_logo-01.png
m_logo-32.png
m_logo-31.png
m_logo-33.png
m_logo-30.png
m_logo-16.png
m_logo-17.png
m_logo-50.png
video ajansı

Reklam Filmi
Nasıl Çekilir?

Reklam filmi önemli bir süreçten oluşur. Reklam filmi talebinde bulunan Firmalar ürün ve hizmetlerini tanıtmak istediği zaman hizmetleriyle alakalı önemli bilgileri Dijital İzler ekibiyle paylaşarak sürecin başlamasını sağlar. Reklam filmi için aldığımız Brief’ler doğrultusunda senaryo oluşturuyoruz. Onaylanan Senaryodan sonra prodüksiyon sürecimizi başlatıyoruz.

Reklam filmi firmanız, şirketiniz ya da markanızın değeri açısından son derece önemli bir süreçtir. Sizlerle gerçekleştirdiğimiz Meeting sonrası, reklam metni hazırlıyor ve çarpıcı sloganlar ve ön plana çıkarılması gereken hizmet ve ürünlerinize videolarda dikkat çekici efektler ve müziklerle yer veriyoruz. Hedef kitlenizin kolay anlayabileceği şekilde çalışmalar yaparak markanız adına bu filmlerde net mesajlar veriyoruz. Markanıza ait hizmet ve ürünlerinizi ya da markanızın adının insanların aklında kalacak şekilde çağrışımlar uyandırmasını sağlıyoruz.

Senaryo, reklam metni gibi çalışmalar bittiğinde, reklam filmini çekeceğimiz reklam alanlarını belirliyor, kullanılacak ekipman ve çalışacak profesyonellerimizin sayısını belirliyoruz. Bütün bu çalışmalarımızı bütçenize uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. Reklam filmi çekimini tamamladıktan sonra kurgu, montaj, seslendirme ve teknik detaylar sürecini tamamladıktan sonra reklam filminin uygun olduğu platformlarda yayınlanmasını sağlıyoruz.

Reklam Filmi Çekimi
Servislerimiz

Dijital İzler, Profesyonel video animasyon & prodüksiyon çözümleri sunmaktadır.

Televizyon Reklam Filmi Çekimi

Proje
Filmi Çekimi

Ürün Tanıtım Filmi Çekimi

Animasyon Reklam Filmi

Mağza Tanıtım Filmi Çekimi

Youtube Video Çekimi

Lansman
Filmi

Fuar
Tanıtım Filmi

Belgesel
Çekimi

Tanıtım
Filmi Çekimi

Fabrika Tanıtım Videoları

Eğitim Videoları Çekimi

Reklam Filmi
Referanslarımız

Yaptığımız Videolardan Sadece Bazıları.
Play


Play


Play


Play


Play

Previous
Next
Reklam Filmi Çekimi İçin Neden Dijital İzler?

Video prodüksiyon, bir video veya film oluşturma sürecidir. Bu, nihai ürünün üretim öncesi, üretim, üretim sonrası ve dağıtımını içerebilir. Ön prodüksiyon, bir video veya filmin prodüksiyonunu organize etme ve planlama sürecini ifade eder. Bu genellikle bütçelemeyi, konumları keşfetmeyi, oyuncuları seçmeyi, storyboard’ları geliştirmeyi ve tasarımcılarla çalışmayı içerir. Prodüksiyon, bu fikirleri bir video veya filme dönüştürme sürecidir. Bu süre zarfındaki bazı etkinlikler, film çekmeyi, sahneleri oluşturmak için çekimleri birlikte düzenlemeyi, renklendirmeyi içermektedir.

Video Prodüksiyon Neleri İçerir?

Prodüksiyon sürecinin kendisi, senaryo yazımı ve yaratıcı yönetmenlik, fotoğraf ve videografi, kurgu, özel efekt çalışmaları ve ses tasarımı dahil olmak üzere yaratıcı ve teknik işlemlerin bir karışımıdır. Üretim sürecinin üç ana aşaması vardır: üretim öncesi, üretim ve üretim sonrası. Üretim öncesi aşamada, fiili üretim sürecine başlamadan önce dikkate alınması gereken birçok şey vardır. Örneğin, hedef kitlenizin ve potansiyel sponsorlarınızın erişimi için araştırma yapılmalıdır. Kullanılan kameralar veya ihtiyaç duyulan ekipmanların da dikkate alınması gerekmektedir.

istanbul video ajansı

Hemen Teklif Alın!

Video Prodüksiyon Projelerinze Aynı Gün İçerisinde Teklif Alın

Video Prodüksiyon İle İlgli
Blog Yazılarımız

Yaptığımız Videolardan Sadece Bazıları.