DİJİTAL İZLER

FABRİKA TANITIM ÇEKİMİ

Dijital İzler, Profesyonel video animasyon & prodüksiyon çözümleri sunar.
video ajansı istanbul
Videoyu oynat
video prodüksiyon şirketi

Fabrika Tanıtım Filmi
Çekimi

Fabrika çekimi sektörünüzdeki rakiplerinize ve müşterilerinize kurumsal anlamda sahip olduğunuz yapıyı göstermek, imajınızı yansıtmak ve müşteri kitlenizin gözünde güvenilir bir görüntü sergilemek açısından son derece önemli bir çalışmadır. Fabrikanızın profesyonel fotoğrafları ve resmi internet siteniz ya da sosyal medya hesaplarınızda yayınlayacağınız tanıtım filmiyle yaptığınız çalışmaları gösterebilir ve profesyonelliğinizi sergileyebilirsiniz. Bu anlamda sizlere profesyonel bir hizmet sunan Dijital İzler markanızın kurumsal duruşunu sizleri takip eden herkese gösterecek çalışmalara imza atmaktadır. Yaptığımız çalışmalarla kurumunuz ve fabrikanızdaki işlerinizi müşterilerinize tanıtmak sizlerin daha yüksek kitlelere ulaşmasını sağlayacaktır.

Ürün Tanıtım Filmi

Eğitim Videoları

Reklam Filmi Çekimi

Belgesel Çekimi

İnstagram Videoları

Fabrika Çekimi

Sosyal Medya Videoları

Drone Çekimi

"Video Projelerinze
Hemen Teklif Alın!"

Video Animasyon & Prodüksiyon Referanslarımız

Yaptığımız Videolardan Sadece Bazıları.

Fabrika Tanıtım Filmini Nasıl Çekiyoruz!

Fabrika çekimi süreçlerinde, fabrikaların bütün bölümlerinde, tüm araç ve ekipmanlarınız, personelleri, fabrikanın işleyici ve hizmet politikalarınızı gösterebileceğiniz bir tanıtım filmi oluşturuyoruz. Etkileyici görsel efektler ve geçişlerle doğru montaj ve müziklerle sizleri hedef kitlenize bu tanıtım filminde en iyi şekilde izletiyoruz. Çekim sürecinde ışıklandırma, drone çekimi, stüdyo dışındaki çekimler, post prodüksiyon ve diğer konularda sizlere profesyonel bir çekim deneyimi sunuyoruz. Sizleri profesyonel ekiplerimiz tarafından yaptığımız bu çalışmalarla iyi bir şekilde tanıtıyor ve Fabrika çekimi çalışmalarını oldukça etkileyici şekilde tamamlıyoruz.


Fabrika çekimi diğer birçok film çekim türüne göre daha teferruatlı bir süreç olduğundan doğru bir plan oluşturulması gerekir. Mekânınıza gelip istediğiniz bölgelerin çekim faaliyetlerini tamamlıyor ve sizlere bu anlamda oldukça profesyonel bir çekim hizmeti sunuyoruz.

Fabrika Tanıtım Filmini Çekimi Süreci Nelerdir?
Fabrika çekimlerini farklı bir ortamda gerçekleştirdiğimiz için plan oluşturulması gerekir. Bu planda fabrikaların hangi bölümlerinin çekileceği ve hangi bölümlerin ön planda olması gerektiğini, çekimlerde müzik, röportaj olup olmadığı hakkında bir plan oluşturuyoruz. Bu planın amacı çekim sürecinde aksilikleri önlemektir.
Fabrika gibi alanlarda yapılacak çekimler, stüdyodaki gibi rahat değildir. Zorlu şartlarda yapılan bu çekimler için gerekli ekipmanları seçiyor ve çekimi gerçekleştirecek profesyonel personellerle bu süreci tamamlıyoruz.
Video çekimlerini tamamladıktan sonra videolarda alt yazı, müzik, arka fon müziği ve diğer tüm çalışmaları yaparak videoyu tamamlıyoruz. Fabrika çekimi için iyi bir hizmet almak istiyorsanız resmi internet sitemizden teklif al butonuna tıklayarak, sizlere teklif vermemizi sağlayabilirsiniz.
Fabrika Tanıtım Filmi Çekimi