DİJİTAL İZLER

FABRİKA TANITIM ÇEKİMİ

Dijital İzler, Profesyonel video animasyon & prodüksiyon çözümleri sunar.

REFERANSLARIMIZ

https://www.youtube.com/watch?v=nWwDYyAV00M

m_logo-32.png
m_logo-31.png
m_logo-51.png
m_logo-37.png
m_logo-33.png
m_logo-41.png
m_logo-44.png
m_logo-48.png
m_logo-10.png
m_logo-01.png
m_logo-30.png

video prodüksiyon şirketi

Fabrika Tanıtım Filmi

Çekimi

Fabrika çekimi sektörünüzdeki rakiplerinize ve müşterilerinize kurumsal anlamda sahip olduğunuz yapıyı göstermek, imajınızı yansıtmak ve müşteri kitlenizin gözünde güvenilir bir görüntü sergilemek açısından son derece önemli bir çalışmadır. Fabrikanızın profesyonel fotoğrafları ve resmi internet siteniz ya da sosyal medya hesaplarınızda yayınlayacağınız tanıtım filmiyle yaptığınız çalışmaları gösterebilir ve profesyonelliğinizi sergileyebilirsiniz. Bu anlamda sizlere profesyonel bir hizmet sunan Dijital İzler markanızın kurumsal duruşunu sizleri takip eden herkese gösterecek çalışmalara imza atmaktadır. Yaptığımız çalışmalarla kurumunuz ve fabrikanızdaki işlerinizi müşterilerinize tanıtmak sizlerin daha yüksek kitlelere ulaşmasını sağlayacaktır.Kurumsal Tanıtım Filmi

Ürün Tanıtım Filmi

Eğitim Videoları

Reklam Filmi Çekimi

Belgesel Çekimi

İnstagram Videoları

Fabrika Çekimi

Sosyal Medya Videoları

Drone Çekimi

“Video Projelerinze
Hemen Teklif Alın!”

Video Animasyon & Prodüksiyon Referanslarımız

Yaptığımız Videolardan Sadece Bazıları.

Fabrika Çekimi 1


EXXEN
Fabrika Çekimi 2


Winsa
Fabrika Çekimi 3


Burger King
Fabrika Çekimi 4


Redoxon / Bayer
Fabrika Çekimi 5


Weider
Fabrika Çekimi 6


Socar
Fabrika Çekimi 7


Sunexpress
Fabrika Çekimi 8


Tempo
Fabrika Çekimi 9


Vatan Bilgisayar
Fabrika Çekimi 10


Subaru
Fabrika Çekimi 11


Metro Travle
Fabrika Çekimi 12


Ford
Fabrika Çekimi 13


Deutsche Bank
Fabrika Çekimi 14


3D Ürün Görselleştirme
Fabrika Çekimi 15


Stop Motion (Küçük Prens)
Fabrika Çekimi 16


MediMax
Fabrika Çekimi 17


Stüdyo24
Fabrika Çekimi 18


3D Video Animasyon
Fabrika Çekimi 19


Meydan Halkalı
(3D Mimari Animasyon)
Fabrika Çekimi 20


Buderus
Fabrika Çekimi 21


Buderus
Fabrika Çekimi 22


Logo Animasyon
Fabrika Çekimi 23


Bosch (3D Reklam Filmi / Ürün Görselleştirme)

Fabrika Tanıtım Filmini Nasıl Çekiyoruz!

Fabrika çekimi süreçlerinde, fabrikaların bütün bölümlerinde, tüm araç ve ekipmanlarınız, personelleri, fabrikanın işleyici ve hizmet politikalarınızı gösterebileceğiniz bir tanıtım filmi oluşturuyoruz. Etkileyici görsel efektler ve geçişlerle doğru montaj ve müziklerle sizleri hedef kitlenize bu tanıtım filminde en iyi şekilde izletiyoruz. Çekim sürecinde ışıklandırma, drone çekimi, stüdyo dışındaki çekimler, post prodüksiyon ve diğer konularda sizlere profesyonel bir çekim deneyimi sunuyoruz. Sizleri profesyonel ekiplerimiz tarafından yaptığımız bu çalışmalarla iyi bir şekilde tanıtıyor ve Fabrika çekimi çalışmalarını oldukça etkileyici şekilde tamamlıyoruz.

Fabrika çekimi diğer birçok film çekim türüne göre daha teferruatlı bir süreç olduğundan doğru bir plan oluşturulması gerekir. Mekânınıza gelip istediğiniz bölgelerin çekim faaliyetlerini tamamlıyor ve sizlere bu anlamda oldukça profesyonel bir çekim hizmeti sunuyoruz.

Fabrika Tanıtım Filmini Çekimi Süreci Nelerdir?

FabrikaTanıtım Filmi Çekim Planı
Fabrika çekimlerini farklı bir ortamda gerçekleştirdiğimiz için plan oluşturulması gerekir. Bu planda fabrikaların hangi bölümlerinin çekileceği ve hangi bölümlerin ön planda olması gerektiğini, çekimlerde müzik, röportaj olup olmadığı hakkında bir plan oluşturuyoruz. Bu planın amacı çekim sürecinde aksilikleri önlemektir.
Kullanılacak Ekipmanların Seçimi
Fabrika gibi alanlarda yapılacak çekimler, stüdyodaki gibi rahat değildir. Zorlu şartlarda yapılan bu çekimler için gerekli ekipmanları seçiyor ve çekimi gerçekleştirecek profesyonel personellerle bu süreci tamamlıyoruz.
Kurgu ve Teslimat
Video çekimlerini tamamladıktan sonra videolarda alt yazı, müzik, arka fon müziği ve diğer tüm çalışmaları yaparak videoyu tamamlıyoruz.
Fabrika çekimi için iyi bir hizmet almak istiyorsanız resmi internet sitemizden teklif al butonuna tıklayarak, sizlere teklif vermemizi sağlayabilirsiniz.
Fabrika Tanıtım Filmi Çekimi