DİJİTAL İZLER

EĞİTİM
VİDEOLARI

Dijital İzler, Profesyonel video animasyon & prodüksiyon çözümleri sunar.

REFERANSLARIMIZ

https://www.youtube.com/watch?v=nWwDYyAV00M

m_logo-32.png
m_logo-31.png
m_logo-51.png
m_logo-37.png
m_logo-33.png
m_logo-41.png
m_logo-44.png
m_logo-48.png
m_logo-10.png
m_logo-01.png
m_logo-30.png

Eğitim Videoları Çekimi

Eğitim Videoları
Nasıl Çekilir?

Kısa ya da uzun olması fark etmeksizin tüm video süreçlerinde sizlere profesyonel destek sağlıyoruz. Uzman olduğunuz alanda toplumun belli bir bölümünü aydınlatmak istiyor olabilirsiniz. Bu konuda bir video serisi düzenlemek istiyor ve insanlara bu alanda bilgiler vermek istiyorsunuz. Fakat video montajı, ışıklandırma ve videonun kalitesi konusunda hizmet almak istiyorsunuz. Bu anlamda Dijital İzler olarak eğitim videoları konusunda daha önce birçok uzmana vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler gibi sizlere de bu alanda yine aynı profesyonellikte hizmetlerimizi sunuyoruz.

Eğitim videoları gibi çalışmalarda öncelikle videoyu çekecek ve ekranda yer alacak kişi ve ekranda gösterilecek görsel ve videolar hakkında sizlerle bir toplantı gerçekleştiriyor ve bilgileri alıyoruz. Aldığımız bilgiler neticesinde bir video planı oluşturuyor ve bu planı uygulamak üzere video çekimine başlıyoruz. Kamera karşısında ürün tanıtımı yapacak karakter buluyor ya da sizlere dış ses hizmetleriyle videolarınızı hazırlıyoruz. Oyun, ürün ve farklı eğitim videoları hakkında detaylı bir hizmet sunuyoruz.Kurumsal Tanıtım Filmi

Ürün Tanıtım Filmi

Eğitim Videoları

Reklam Filmi Çekimi

Belgesel Çekimi

İnstagram Videoları

Fabrika Çekimi

Sosyal Medya Videoları

Drone Çekimi

“Video Projelerinze
Hemen Teklif Alın!”

Video Animasyon & Prodüksiyon Referanslarımız

Yaptığımız Videolardan Sadece Bazıları.

Eğitim Videoları 1


EXXEN
Eğitim Videoları 2


Winsa
Eğitim Videoları 3


Burger King
Eğitim Videoları 4


Redoxon / Bayer
Eğitim Videoları 5


Weider
Eğitim Videoları 6


Socar
Eğitim Videoları 7


Sunexpress
Eğitim Videoları 8


Tempo
Eğitim Videoları 9


Vatan Bilgisayar
Eğitim Videoları 10


Subaru
Eğitim Videoları 11


Metro Travle
Eğitim Videoları 12


Ford
Eğitim Videoları 13


Deutsche Bank
Eğitim Videoları 14


3D Ürün Görselleştirme
Eğitim Videoları 15


Stop Motion (Küçük Prens)
Eğitim Videoları 16


MediMax
Eğitim Videoları 17


Stüdyo24
Eğitim Videoları 18


3D Video Animasyon
Eğitim Videoları 19


Meydan Halkalı
(3D Mimari Animasyon)
Eğitim Videoları 20


Buderus
Eğitim Videoları 21


Buderus
Eğitim Videoları 22


Logo Animasyon
Eğitim Videoları 23


Bosch (3D Reklam Filmi / Ürün Görselleştirme)

Eğitim Videolarında Neden Bizi Seçmelisiniz?

Dijital İzler ekibi uzun yıllardır video prodüksiyon ajansı olarak profesyonel bir hizmet anlayışı benimsemiş ve eğitimi videoları gibi video çekimi konularında müşteri memnuniyetine önem veren bir ajanstır. Mağdur olmazsınız ve tamamen projelerinizi profesyonellere tasarlatmış olursunuz. Profesyonel bir ajansla çalıştığınız için işleriniz sekteye uğramaz ve süreci zaman ve para kaybı yaşamadan pratik bir şekilde tamamlamış olur ve eğitim videolarınızı yayınlamak üzere bizden teslim alırsınız.
Video Edit

Eğitim Videolarında

Çekim Süreçleri Nelerdir?

Ön Toplantı

Bu süreçte isteklerinizi iletiyorsunuz ve sizlerle görüşme yaparken, aldığımız bütün bilgileri not ediyoruz. Eğitim sürecinde gerekli olan konuları belirleyip bize teslim ettikten sonra video çekim ortamını belirliyoruz.

Video Çekim Aşaması (Prodüksiyon)
Bu aşamada video çekimlerine parça parça başlıyoruz ve videonuzun kaç bölümden oluşmasını istiyorsanız çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştiriyoruz.
Montaj, Müzik ve Görsel Efektler

Bu aşamada videoyu çekimi tamamlandıktan sonra videoda olmasını istediğiniz bölümleri çıkarıyor, istediğiniz bölümlere müzik, görsel efektler ekliyor ve istediğiniz formatta sizlere teslim ediyoruz.

Eğitim videolarınızın kaliteli bir görüntüye sahip olmasını ve hedef kitlenize iyi bir şekilde sunmak istiyorsanız Dijital İzler resmi internet sitesinden teklif al seçeneğine tıklayıp, bizlerden teklif alabilirsiniz.

Eğitim videoları, bilgi edinme amaçlı ve kurs niteliği taşıyan videolardır. Sizler bir eğitimciyseniz ve profesyonel bir video serisiyle bu eğitimlerinizi sosyal medya ve Youtube ya da Udemy gibi platformlarda yayınlanmak istiyorsanız, bu konuda Dijital İzler sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.