DİJİTAL İZLER

DRONE
ÇEKİMİ

Dijital İzler, Profesyonel video animasyon & prodüksiyon çözümleri sunar.
video ajansı istanbul
Videoyu oynat
drone çekimi

Drone Çekimini
Nasıl Yapıyoruz?

Dijital İzler ailesi farklı boyutlarda drone seçenekleriyle farklı sektörlere ve her bütçeye uygun fotoğraf ve video çekimi yapmaktadır. İstenen proje ve çalışmaya göre drone çekimi fiyatları değişkendir. Dijital izler alanında uzman ve sertifikalı drone pilotları ile sizlere profesyonel bir deneyim yaşatıyor. Teknolojik gelişmeler neticesinde drone özellikleri ve boyutları farklı olabilir. Her türlü hava şartına ve farklı projelerde kullanmak için farklı özelliklere sahip drone’lar olduğundan bu hizmetleri sunan her firma farklı bir fiyat politikası uygulayabilmektedir. Fakat bizler Dijital İzler ekibi olarak projelerinizin durumuna göre sizlere bu anlamda esnek bir hizmet olanağı sunarak bütçenize ve projelerinize uygun drone çekimi hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunuyoruz.

Ürün Tanıtım Filmi

Eğitim Videoları

Reklam Filmi Çekimi

Belgesel Çekimi

İnstagram Videoları

Fabrika Çekimi

Sosyal Medya Videoları

Drone Çekimi

"Video Projelerinze
Hemen Teklif Alın!"

Video Animasyon & Prodüksiyon Referanslarımız

Yaptığımız Videolardan Sadece Bazıları.

Drone Çekimi Konusunda Hizmet Verdiğimiz Endüstriler

Dijital İzler olarak birçok farklı sektörden şirketin reklam filmi ve farklı alanlarda tanıtım yapmaları için drone çekimi hizmeti veriyoruz. Drone çekimlerini tamamladığımız videoları sosyal medya platformlarında yer alan hesaplarınızda paylaşarak yaratıcı çözümler sunan bir marka olduğunuzu kitlelerinize hissettirebilirsiniz. Drone çekimi bütün sektörlerin ihtiyaç duyabileceği bir çalışmadır. Drone çekimi faaliyetlerimiz sunduğumuz bazı sektör ve endüstriler şu şekildedir; Sağlık, Finans, Sanayi, Tekstil, İnşaat, Moda alanlarında drone çekimi hizmetleri sunmaktayız. Daha birçok sektör ve firmaya hizmet vererek drone çekimi konusunda sektöründe kendini kanıtlamış olan Dijital İzler olarak sizlere yaratıcı fikirler ve araçlarla hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde sunmaktayız.
Drone Çekimi 1
Drone Çekimi Süreci Nelerdir?

Drone çekimi günümüz itibariyle önemli pazarlama araçlarından biri haline gelmiştir. Film, reklam, dizi, tanıtım ve belgesellerde kullanılan araçlardan biridir. Deneyimli ekibimiz drone çekimi sürecinde sizlerle bilgi alışverişi yaptıktan sonra süreç için gerekli konuları masaya yatırıyor. Daha sonra gerekli ekipman ve profesyonel pilotlarımızla çekimlere başlıyoruz. 

Hedefleriniz doğrultusunda yaptığımız araştırmalarla içeriğin doğruluğuna emin oluyor ve senaryo hazırlıklarını tamamlıyoruz. Vermek istediğiniz mesajı drone çekimiyle yapılan videolarda hedef kitlenize doğru bir şekilde ulaştırıyoruz.
Çekim ekiplerimiz ve ekipmanlarımızı hazırlayıp doğru bir stratejiyle çalışmalarımızı yapmak üzere çekim alanına gidiyor ve sahada gerekli çalışmaları yapıyoruz. Daha sonra kurgu, montaj, müzik ve görsel çalışmalarla işi tamamlayıp sizlere teslim ediyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak ve profesyonel bir drone çekimi deneyimi yaşamak istiyorsanız, internet sitemizin ana sayfasından teklif al seçeneğine tıklayabilirsiniz.
Dijital İzler yeni nesil video ajansıdır. Profesyonel anlamda drone çekimiyle yapılan videoları alanında uzman pilotlarla sizlere kaliteli bir şekilde sunar. Hizmetler konusunda mağdur olmanızı engeller. Sektörde önemli referanslara sahip olan ajansımızdan alacağınız hizmetten memnun kalmanızı sağlıyor ve sizlere profesyonel ve sektörünüzde imajınızı ön plana çıkaracak içeriklerle üreterek bu hizmetleri sağlıyoruz. Ödediğiniz ücretin aldığınız hizmete değmesini istiyor ve aradığınız drone çekimi hizmetini bulamıyorsanız, doğru adrestesiniz.