DİJİTAL İZLER

BİZ
KİMİZ?

Dijital İzler, Profesyonel video animasyon & prodüksiyon çözümleri sunar.
video ajansı istanbul
Play Video
prodüksiyon şirketi

Yeni Nesil Video İçerik Ajansı

Video ve animasyonlar, artık hayatımızın bir parçası, Günümüzde son kullanıcıya yönelik kullanım videoları, eğitim ve tanıtım animasyonları büyük ilgi görmektedir, Bu ilginin en büyük sebebi animasyonlar ile zenginleştirilen içeriklerin çok kısa sürede hedef kitleye istenilen mesajı verebilmesi ve akılda kalıcı olmasıdır.

Bu durum ve Teknolojinin baş döndüren bir hızla gelişmesi, bilginin daha hızlı ve dijital olarak aktarılması ihtiyacını ortaya çıkardı. Dijital izler bu ihtiyaca cevap vermek ve dijital çözümler sunmak için kurulan bir Video İçerik Ajansıdır.

Göz Alıcı Video Animasyonlar

Uzman bir kadroya sahip olan dijital izler, video animasyon içeriklerini tam olarak ihtiyacı anlayarak son trend teknolojileri kullanarak meydana getirir. 360 Dijital Bilişim ve Tanıtım Ajansı bünyesinde kurulan dijital içerik ihtiyacınızı analiz ettikten sonra alternatif çözümler sunar.

Bütçe ayrımı yapmadan çözümler sunan dijital izler, Kurumsal tanıtım filmleri, Video Sunum, 2D ve 3D Animasyon, 360 derece video, White board Video, Eğitim Videoları, Sosyal Medya Videoları, Mimari 3D Animasyon ve Ürün videoları gibi geniş bir içerik yelpazesine sahiptir.

Video Edit

Profesyonel Prodüksiyon Servisleri

Dijital izler ihtiyacı analiz ettikten sonra en doğru yöntem için alternatif çözümler sunar, doğru ve verimli bütçeleme ile hedef kitleye kısa sürede ulaşır, Net olarak ortaya konan çözüm ve bütçe sonunda teklif müşteriye iletilir.

Teklifin kabul edilmesinden sonra ilk aşama senaryo hazırlanmasıdır. Senaryo da hazırlanacak video içerikte, hedeflenecek kitle için en uygun seçenek ve mesajlar değerlendirilir.

Dijital içeriklerin tüm hazırlık aşamalarında müşteri onayı ve mutabakat arar, mutabık kalınan işler hızlıca ve sonuçları paylaşılarak devam eder, Video prodüksiyon ve seslendirme aşmaları sonrasın da teslimat gerçekleşir.

Video Animasyon & Prodüksiyon Referanslarımız

Yaptığımız Videolardan Sadece Bazıları.
Bizi Tercih Edenler
Dijital İzleri Tercih Ederek Bizi Mutlu Eden Müşterilermiz