Dijital İzler | Yeni Nesil Video Ajansı

Dijitalizler, Kurumsal ve Profesyonel video animasyon çözümleri sunar.

video ajansı

Video ve animasyonlar, artık hayatımızın bir parçası, Günümüzde son kullanıcıya yönelik kullanım videoları, eğitim ve tanıtım animasyonları büyük ilgi görmektedir, Bu ilginin en büyük sebebi animasyonlar ile zenginleştirilen içeriklerin çok kısa sürede hedef kitleye istenilen mesajı verebilmesi ve akılda kalıcı olmasıdır.

Bu durum ve Teknolojinin baş döndüren bir hızla gelişmesi, bilginin daha hızlı ve dijital olarak aktarılması ihtiyacını ortaya çıkardı. Dijital izler bu ihtiyaca cevap vermek ve dijital çözümler sunmak için kurulan bir Video İçerik Ajansıdır.

Uzman bir kadroya sahip olan dijital izler, video animasyon içeriklerini tam olarak ihtiyacı anlayarak son trend teknolojileri kullanarak meydana getirir. 360 Dijital Bilişim ve Tanıtım Ajansı bünyesinde kurulan dijital içerik ihtiyacınızı analiz ettikten sonra alternatif çözümler sunar.

Bütçe ayrımı yapmadan çözümler sunan dijital izler, Kurumsal tanıtım filmleri, Video Sunum, 2D ve 3D Animasyon, 360 derece video, White board Video, Eğitim Videoları, Sosyal Medya Videoları, Mimari 3D Animasyon ve Ürün videoları gibi geniş bir içerik yelpazesine sahiptir.

Dijital izler ihtiyacı analiz ettikten sonra en doğru yöntem için alternatif çözümler sunar, doğru ve verimli bütçeleme ile hedef kitleye kısa sürede ulaşır, Net olarak ortaya konan çözüm ve bütçe sonunda teklif müşteriye iletilir.

Teklifin kabul edilmesinden sonra ilk aşama senaryo hazırlanmasıdır. Senaryo da hazırlanacak video içerikte, hedeflenecek kitle için en uygun seçenek ve mesajlar değerlendirilir.

Dijital içeriklerin tüm hazırlık aşamalarında müşteri onayı ve mutabakat arar, mutabık kalınan işler hızlıca ve sonuçları paylaşılarak devam eder, Video prodüksiyon ve seslendirme aşmaları sonrasın da teslimat gerçekleşir.

Video Ajansı Üretim Süreci

Dijital İzler Video Ajansında İşler Nasıl İlerler?
 • 1. İhtiyaç Belirleme

  Verilmek istenilen mesaja uygun video tekniğinin seçilmesi. Hedef kitle analizi ve ulaşılmak istenilen mecralar belirlenir.

 • 2. Teklif Oluşturma

  İhtiyaçların belirlenmesi sonrasında oluşturulacak video ile ilgili çözümler sunularak müşteriye çözüm ve fiyat teklif sunulur.

 • 3. Senaryo / Story Board

  Teklifte mutabık kalınması halinde video üretim aşamasının ilk adımı olan Senaryo hazırlamaya geçilir. Verilmek istenilen mesaja ve hedef kitleye uygun senaryo metni yazılır ve müşterinin onayına sunulur.

 • 4. Video Prodüksiyon

  Senaryonun onaylanması ardından video üretim sürecine geçilir, belirlenmiş strateji doğrultusunda video üretimine başlanılır.

 • 5. Seslendirme

  Hazır hale getirilmiş video üzerine müzik, ses efektleri ve seslendirmeler yapılarak video hazır hale getirilir.

 • 6. Teslimat

  Videonun kullanılacağı mecraya uygun olarak istenilen çözünürlükte (Full HD, 2K veya 4K) video render alınır ve kullanıma hazır olarak teslim edilir.

Video Projeleriniz İçin Hemen Teklif Alın!

Video hizmeti almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Video Talep Formu

https://
https://

Bizi Tercih Edenler

Dijital İzleri Tercih Ederek Bizi Mutlu Eden Referanslarımız
THY Logo
Drd Logo
insaatteklifi Logo
Miles&Smiles Logo
Buderus Logo
Sinpaş Logo
Samsung Logo
Milliyet Logo
Cacharel Logo
Lenovo Logo
Pfanner Logo
Deren İlaç Logo
Ytong Logo
Doğuş Enerji Logo
Winterhalter Logo
Bosch Logo
Touristanbul Logo
Vodafone Logo