DİJİTAL İZLER

BELGESEL ÇEKİMİ

Dijital İzler, Profesyonel video animasyon & prodüksiyon çözümleri sunar.
video ajansı istanbul
Videoyu oynat
Belgesel Çekimi 1

Belgesel Çekimini
Nasıl Yapıyoruz?

Belgesel çekimi bir süreçten oluşur. Bu süreç belirli bölümlere ayrılır. Dijital İzler, bu çalışmaların ekip işi olduğunu benimsemiş ve herkesin farklı sorumluluklar alarak, ortaya özgün bir belgesel çıkarma hedefiyle faaliyetlerini yürütmektedir. Belgesel; insanlara olaylar, kişiler ve tarih hakkında objektif, samimi ve olay anını hissettirecek şekilde bilgiler verir. Belgesel filminin türü göz önünde bulundurularak içerikler tamamlanır ve içerikler üzerinden çekim tarihleri ve bütçe oluşturulur.

Belgeseller olayları, başarıları ve alakalı konuyu kısa bir sürede insanlara aktarıp hissettirir. Kısa sürede birçok konuyu anlatabilen yapıtlardır. Dijital İzler ekibi gerçek ve soyutluk kavramlarını bir araya getirerek belgesel çekimi konusunda birçok sektöre, endüstriye, insan ya da markaya belgesel çekimi çalışmalarında katkı sağlayan bir ajanstır. İstediğiniz konu hakkında kısa ya da uzun içeriklerle belgesel filmi çekiyoruz. Soyutluk ve gerçekliği bir arada yaşatmak istediğiniz projelerinizde karakter, aksesuar, hizmetleri dışında, senaryo, hikâye, dekor ve mizansen gibi hizmetlerde sunmaktayız.

Ürün Tanıtım Filmi

Eğitim Videoları

Reklam Filmi Çekimi

Belgesel Çekimi

İnstagram Videoları

Fabrika Çekimi

Sosyal Medya Videoları

Drone Çekimi

"Video Projelerinze
Hemen Teklif Alın!"

Video Animasyon & Prodüksiyon Referanslarımız

Yaptığımız Videolardan Sadece Bazıları.

Belgesel Çekimi Hizmetimizin Sizlere Katkıları Nelerdir?

Belgesel çekimi hizmetlerini sizlere sunarken profesyonel bir ekiple bu süreci yönetiyoruz. Profesyonellerle çalışma imkanı sağlıyoruz. Kaliteden ödün vermeden gereksiz ücret taleplerinde bulunmadan sizlerin ne istediğini anlayıp, projelerinizde belgesel çekim faaliyetlerini tamamen isteklerinize göre şekillendiriyor ve sizlere bu anlamda zaman kazandırıyoruz. Bizler Dijital İzler ekibi olarak uzman senaristler, yönetmenler ve bütün prodüksiyon ekibimizle baştan sona kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet sunmaktayız. Şirketiniz ya da firmanız veya şahsınız için kaliteli bir belgesel filmi çektirmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçin. Ayrıca HD 4K kalitesinde görsel ve arka fon müziğiyle ve renklendirme, montaj ve seslendirme efektleriyle kurgu yapıyoruz. 

belgesel çekimi video ajansı
Belgesel Çekimi Süreci Nelerdir?
Sizlerin bilgisi dahilinde doğru bir plan yaparız ve çekim yapılacak alanları ve konuları belirleriz.
Hedefler konusunda doğru araştırmalar yaparak; içerik ve projenin ortaya çıkarılması, senaryoların hazırlanması ve bunları doğru iletişim kanalları üzerinden hedef kitlesine ulaştırılmasını sağlarız.
İzlediğimiz yol haritasında ve belirlediğimiz stratejiler bazında projenin tüm detaylarını bir araya getir ve profesyonel ekiplerimiz ile projelere uygun olacak ekipmanları toparlar ve sahaya gitmek üzere yola çıkarırız. Montaj ve kurgu ekipleriyle prodüksiyona ait olan bütün istekleri ve isteklerin dışındaki birçok şeyi kısa bir süre içinde profesyonel bir şekilde sizlere sunarız.
Dijital dinamiklerin oldukça önemsendiği bu çağda görsel sanatı dijital araçlarla harmanlayıp Dijital İzler olarak kreatif, benzersiz ve kurumsal diliniz, tavrınız ve karakteristik özelliklerinize uygun belgesel çekimi çalışmalarını profesyonel bir ekiple uygun ortam oluşturarak tamamlıyoruz.